Lugt Lisianthus

Lugt Lisianthus.

Als kwaliteit telt.

Lugt Lisianthus is al sinds 1920 een familiebedrijf en teelt al meer dan 25 jaar lisianthus. Het bedrijf is gevestigd in het Nederlandse Monster. De belangrijkste variëteiten zijn Alissa en Rosita. De afgelopen jaren heeft Lugt Lisianthus veel geïnvesteerd in hogere kwaliteit en een duurzamere teelt. Ze streven naar de mooiste bloemen, de stevigste stelen, het hoogste aantal knoppen per steel en leveren dat alles op een verantwoorde manier! 

Voorop in duurzame innovatie.

Het team van Lugt Lisianthus houdt van de natuur. Niet vreemd, gezien de natuurlijke schoonheid van de lisianthus zelf. Maatschappelijk verantwoord ondernemen en een echt circulaire manier van werken hebben dan ook een hoge prioriteit. Ze blijven innoveren en zoeken naar de nieuwste technologieën en ontdekkingen die de teelt van lisianthus op de een of andere manier verbeteren. 
 
De kas en de schuur van Lugt Lisianthus zijn gebouwd volgens de nieuwste inzichten op het gebied van modern en verantwoord telen. De lisianthus wordt geteeld volgens de principes van “Het Nieuwe Telen” en alle CO2 die ze produceren wordt gebruikt als voeding voor de planten. Lugt Lisianthus koopt zelfs extra CO2 in, waardoor ook de uitstoot van andere bedrijven afneemt. Ze gebruiken ook ledlampen, die minder stroom verbruiken maar tegelijk meer licht geven. Bovendien gaan de lampen zelf langer mee en hoeven ze dus minder vaak vervangen te worden, en het roze licht dat ze geven is beter voor de groei van de lisianthus.